Best 3D Porn Games


Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Vazhdo Lojën.

Të gjitha lojrat mund të luhet gjithashtu në mobile


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojë Porno Porno E Shfletuesit Superhero Hentai

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojë pornoje e frymëzuar nga Hentai

Hej ti, po, ti! Do të provosh një lojë mbihero frymëzuese? Epo, si thua për një që është pak më e ashpër se kaq dhe mënyrë e plotë hentai? Duket si një ëndërr absolute nëse na pyet, dhe duhet ta bësh! Arsyeja pse është sepse ne kemi prodhuar Hero Simite dhe tani jemi gati ta ndajmë me të gjithë botën. Kjo lojë u parashikua së pari në korrik të 2015-tës dhe që atëherë, kemi punuar për patçes të reja dhe versione beta për të siguruar që mund të merrni një përvojë të plotë, pa përvojë pornoje., Ne jemi të bindur se ju do ta doni Kaq shumë Komin E Heroit sa që ne jemi të gatshëm ta japim atë krejtësisht falas. Ashtu është. nuk do të duhet të paguash asnjë qindarkë QË të shijosh këtë titull. Gjithmonë do të jetë e lirë dhe ne kemi besim se baza e tifozëve do të jetë kaq entuziaste për lirimin tonë se ata do të na mbështesin vetëm me mikrotraksionet. Mos u shqetësoni: ju nuk keni për të blerë asgjë për të shijuar lojën këtu – janë vetëm disa kostume shtesë shtesë shtesë dhe ndryshime TË NPC-së që mund t'ju bëjnë të çmendeni pak më lehtë., Atëherë, le të flasim për lojën tonë dhe çfarë mund të prisni të gjeni brenda.

Premtimi I Hero Kummy

Premisa këtu është relativisht e thjeshtë për t'u shpjeguar: ti je një fëmijë që ka hasur disa superfuqi dhe tani po shkon në një shkollë për individë të moshës së mesme të talentuar që ndajnë karakteristika të ngjashme. Qëllimi i objektit edukues është të të ndihmojë të kontrollosh fuqitë e tua dhe të mësosh si ta disiplinosh veten për botën e jashtme. Është e domosdoshme si rezultat që të përshtatesh mirë dhe të kalosh pjesën më të madhe të kohës në shkollë. Natyrisht, sepse kjo është një lojë me temë hentai, shumë karaktere që ju do të kaloni janë jashtëzakonisht seksi dhe duke kërkuar për disa veprime erotike., Të duket diçka që të intereson? Pastaj le të flasim për atë që mund të arrish duke bërë Rolin E Heroit Të Butë dhe së shpejti, do të duash të të zhdëpësh në dru gjithë këto vajza të shkollës seksi që po të luten për k * rin tënd! Oh, dhe të jeni të përgatitur për të ardhur në disa karaktere që janë më pak se të mirë: ata duan të ngërçojnë stilin tuaj dhe është e rëndësishme që ju të jepni përgjigjet e duhura, të matura ndaj marrëzisë së tyre. Në fund të fundit, ata nuk do të përfundojnë topa thellë në kremin e seksit të shkollës, apo jo? Të paktën kjo është ideja., Vritini nëpërmjet kurvave seksi!

Një histori për t'u kënaqur

Meqë kjo lojë është drejtuar kryesisht për javët e eksituara dhe dashnorët e hentait, vendosëm se ishte një ide e mirë për të vënë një komplot pas Gomarit Të Heroit kështu që ju në fakt keni diçka këtu për të ndjekur dhe kuptuar. E vlerësojmë që jo gjithkush mund të jetë në këtë, por ne jemi mjaft të sigurt se kjo është rruga përpara. Shikoni, Karremi Hero duhet të jetë një lojë që ju e kaloni ngadalë në mënyrë që të kuptoni plotësisht se çfarë po ndodh., Ju keni marrë shumë vendime për të marrë në të gjithë titullin, kështu që ndoshta është një ide e mirë për të siguruar që ju jeni mendërisht të përgatitur për të gjitha këto duke lexuar në dreq rreshta! Ndërsa gjërat aktualisht qëndrojnë në Versionin 1.1 të lojës sonë, ka vetëm mbi 200,000 fjalë në qoftë se dialogu që ju mund të zbuloni dhe të shkoni nëpër – mjaft mbresëlënëse, apo jo? Kemi një shkrimtar fantastik që ka punuar në këtë lojë dhe dialogun e tij për tre vjet, kështu që mendojmë se rezultati është mjaft i veçantë., Natyrisht, ju do të duhet të provoni lojën për veten tuaj për të parë nëse ajo do të vjedh zemrën tuaj (dhe cum), por ne sinqerisht besojmë se komploti, storlines dhe kërkimet anësore janë absolutisht fantastike. Vetëm bëhu gati të dalësh nga rruga e mundur herë pas here: ka shumë misione që nuk janë në rrugën kryesore ju duhet të konsideroni kompletimin!

Grafikë dhe vepra arti të mëdha

Grafika e përgjithshme në lojë është e mirë, por ne mendojmë se dëmi i madh i bërë këtu është nëpërmjet veprave të artit. Ne kemi pasur një nga ekipet më të mira rreth përkushtimit veten për të krijuar vepra arti të klasit botëror që do t'ju çmendin mendjen tuaj (dhe ngarkesën tuaj). Sepse lojërat e pornos janë ndërtuar kaq shumë në elementet vizuale, ne donim të siguroheshim që ata ishin gati dhe të rralluar për të shkuar. Si rezultat, Lepuri Hero është në pozitë të mirë për t'i ofruar botës një veprim lojërash të hentait, që thjesht nuk do të gjejnë askund tjetër., Është një ekip i prodhimit yjor që kemi dhe po: ju do të doni të shihni këto ngarkime të punëve të artit të hentait dhe shkurtime më herët se vonë. Janë 35 Npc unike që ju mund të angazhohen në fakt me përdorimin seksual të motorit tonë të patentuar të seksit, plus 88 skena arti me imazhe të shumëfishta për lirim që ju do të zhbllokoni nëpër faza të ndryshme në lojë. Thjesht shtyp butonin e menusë 'përmbajtja' nëse do të kalosh nëpër të gjitha skenat: do të kesh një shpërthim absolut me ta nëse e do hentain, kjo është e sigurt!

Vendimet kanë rëndësi Në Mishin E Heroit.

Është e rëndësishme të kuptosh se veprimet dhe vendimet e tua këtu kanë pasoja, kështu që mos bëj ndonjë budallallëk, që të mos kesh më qasje në disa nga pjesët më të mira të lojës. Ne jemi shumë të sigurt se ju do të doni atë Që Ka Të bëjë Me Heronjtë Dhe po: do të jetë një shpërthim absolut për ju për të përsëritur këtë lojë si ju e kuptoni se zgjedhjet tuaja do të ndikojnë shumë në atë që ndodh më pas. Ka rreth 12 funde unike me disa rrotullime të ndryshme në secilën, pa dyshim që ia vlen të kalosh dhe të eksplorosh se cilat janë zgjedhjet e ndryshme., Plus, kjo lojë ka më shumë se 80 arritje për ju për të zhbllokuar aktualisht, secili me bonusin e vet dhe përfitimin!

Pra, je gati të fillosh aventurën tënde prej superheroi? Mund të përmirësosh aftësitë e tua të veçanta dhe të pallosh të gjitha gratë që has? Gjeje tani duke provuar lojën tonë të seksit të lirë 100%!

Luaj Falas Tani