Best 3D Porn Games


Возрасни Гејмерите Центар

Приклучи се на заедницата на возрасни игри ентузијасти


Игра На Движење

Сите игри може да се игра на мобилни


Кликнете И Игра

Инстант бесплатни игри без обврска

Херој Cummy: Суперхерој Hentai Прелистувач Порно Игра

Од Внатрешноста На Игра

 
Игра За Слободни Сега

Hentai инспириран суперхерој порно игра

Еј, да, сте! Сакате да пробате некоја аниме инспириран суперхерој игра? Добро, како за оној што е малку повеќе груба од тоа и комплетно, целосно разнесени hentai на владата? Звучи како апсолутна сон ако побарате од нас, и треба да се! Причината зошто е се, бидејќи ние сме произведени Херој Cummy и сега се подготвени да го споделат со целиот свет. Оваа игра прво беше предвидено уште во јули 2015 година и оттогаш, ние работевме на свеж закрпи и бета верзии за да се осигура дека може да се добие комплетна, лесна порно игри искуство., Ние сме убедени дека ви се случува да се сака Херој Cummy толку многу што ние сме дури и спремен да го даде далеку целосно бесплатно. Дека е во право – ти не ќе мора да плаќаат пари со цел да уживаат во овој XXX наслов. Тоа е секогаш се случува да бидат слободни, и ние сме убедени дека на фан база ќе биде толку импресиониран од нашата порака дека тие ќе поддршка на нас со microtransactions сам. Не грижете се: вие не треба да купат нешто за да уживаат во игра тука – тоа е само неколку изборни екстра костими и НДК промени кои може да се направи сте биста лешник само што малку полесно., Сега, тогаш, ајде да зборуваме за нашата игра и она што можете да очекувате да се најде внатре.

Премисата на Херој Cummy

Претпоставката тука е релативно едноставно да се објасни: ти си дете кое има се среќаваме со некои суперсили и сега ќе си оди на училиште за талентирани високо-школска возраст поединци кои имаат слични карактеристики. Целта на образовна установа е да ви помогне да го контролирате вашиот моќ и да научат како да се дисциплина себе за надворешниот свет. Тоа е императив како резултат на тоа ќе се вклопи во само парична казна и да се направи поголемиот дел од вашето време во училиштето. Природно, бидејќи ова е hentai-тематските игра, многу од ликовите ќе се среќаваме се неверојатно секси и во потрага за некои еротски акција., Звучи како нешто што би можеле да бидат заинтересирани? Тогаш ајде да се зборува за она што може да се постигне со играње Херој Cummy и наскоро доволно, ќе сакате да биста вашиот орев на сите во текот на овие секси schoolgirls кои се само да молат за вашиот петел! О, и да биде подготвен да се среќаваме со неколку ликови кои се помалку од кул: тие сакаат да cramp вашиот стил и тоа е важно што ќе се даде соодветно, мери одговори на нивните silliness. По сите, тие не се оние кои се случува за да се заврши топки длабоко во крем на училиштето sexiness, нели? Барем тоа е идејата., Ги убие преку ебат топла bitches – тоа е она што ние се каже!

Приказната да уживаат во

Бидејќи оваа игра е првенствено насочена кон роговиден weebs и hentai љубовници, решивме тоа беше добра идеја да се стави малку на plotline зад Херој Cummy, така што вие всушност може да има нешто тука за да се следат и да се разбере. Ние цениме дека не секој може да биде во тоа, но ние сме прилично сигурни тоа е патот за напред. Видете, Херој Cummy би требало да биде една игра која што напредокот преку полека, со цел целосно да се разбере она што се случува., Имаш многу од одлуките да се направи во текот на насловот, како и, така, тоа е веројатно е добра идеја да бидете сигурни дека сте психички подготвени за сите дека со читање на проклето линии! Што работи во моментов стојат во Верзијата 1.1 на нашата игра, постојат само над 200,000 зборови, ако дијалогот што ќе можат да ги открие и да си одат преку – прилично проклето импресивен, нели? Имаме фантастичен писател дека е вработен во оваа игра и неговиот дијалог за три години, па ние мислиме дека резултатот е сосема посебно, навистина., Природно, ќе мора да го пробате игра за себе за да се види дали тоа ќе го украдат вашето срце (и вашиот cum), но ние искрено веруваме на заговор, приказни и од страна на потраги се апсолутно фантастично. Само да бидат подготвени да одат надвор тепани патот од време на време: постојат голем број на мисии кои не се на главната песна ќе сакате да се разгледа завршувањето!

Одлична графика и уметнички дела

Општата во-игра графика се добри, но сметаме дека е голема штета направи за да се cocks тука е преку уметнички дела. Ние сме имале еден од најдобрите тимови околу посветат на создавање светска класа уметнички дела кои ќе буквално удар вашиот ум (и вашиот товар). Бидејќи порно игри се изградени толку многу на визуелни елементи, сакавме да бидете сигурни дека тие се подготвени и raring да се оди. Како резултат на тоа, Херој Cummy е во одлична позиција да обезбеди светот со некои hentai игри акција на која што и тие едноставно нема да најдете никаде на друго место., Тоа е ѕвездени производство тим ние го добивме и да: ви се случува да сакате да ги видите овие hentai дело подигнати и време за играта порано отколку подоцна. Постојат 35 уникатен NPCs дека вие всушност може да се вклучат со сексуално користење на нашиот патентиран секс мотор, плус 88 уметност картичка сцени со повеќе слики по порака дека ќе го отклучите преку различни фази во играта. Едноставно хит менито 'содржина' копче ако сакате се да одат низ сите на XXX сцени: ви се случува да имаат апсолутна експлозијата со нив, ако сте љубители на hentai, тоа е сигурно!

Одлуките разлика во Херој Cummy

Тоа е важно да сфатат дека вашите дејства и одлуки тука има последици, па не оди тоа ништо чудно, бидејќи вие веќе немате пристап до некои од најдобрите делови во играта. Ние сме прилично сигурни дека ви се случува да се сака она што Херој Cummy е за сите и да: тоа ќе биде апсолутен експлозијата за да можете да ја повторувате оваа игра, како ќе сфатите дека вашиот избор ќе силно влијание на она што ќе се случува понатаму. Постојат околу 12 уникатен завршетоци со неколку различни врти на секоја една дефинитивно вреди да се оди преку и истражување на она што на различни избори., Плус, оваа игра има над 80 достигнувања за да во моментов отклучување, секој со свој бонус и да имаат корист!

Па, дали сте подготвени да започнете вашето суперхерој средно училиште авантура? Можете да се насочите вашите посебни способности и да ги ебам сите жени ќе се среќаваме? Дознаете сега страна се обидуваат нашите 100% слободен секс игра!

Игра За Слободни Сега